Poprvé mohli vodáci tábořit a občerstvit se na 112. kilometru řeky v roce 1998. V té době zde fungoval mobilní stánek s občerstvením a jednoduchá plocha pro stanování. Do roku 2002 bylo tábořiště provozováno pouze s mobilním zázemím. Po ničivé povodni v létě roku 2002 byla zahájena výstavba nového areálu, který postupně získal svou dnešní podobu. Níže si můžete prohlédnout fotografie z jednotlivých let.